HGS bakiye yükleme

HGS bakiye yüklemede müşterilerin bakiye yetersizliğinden kaynaklı mağduriyetlerinin önlenmesine yönelik olarak cep telefonlarina sistem tarafindan sms gönderilmektedir. Bu şekilde SMS alan müşterilerimizin 7 gün içerisinde geçiş ücretini karşılayacak şekilde bakiye yüklemesi yaptığı takdirde cezalı duruma düşmesi önlenecektir. Geçiş ücretini karşılayacak yeterli bakiyenin olması durumunda ise müşterilere herhangi bir SMS gönderilmesi sözkonusu değildir."

HGS Bakiye Sorgulama


HGS etiket yada kart bakiyenizi internetten sorgulamanın en kolay yolu, hgs müşteri hizmetlerine üye olarak HGS BAKiYE SORGULAMAKTIR.
Peki HGS Bakiye Sorgulaması Nasıl Yapılır ?
Hgs müşteri hizmetleri sayfası acıldığında yukarıda ki görmüş olduğunuz resim karşınıza çıkacaktır.Resim deki e posta yazan kutucuğa HGS musteri hizmetlerine uye olurken vermiş olduğunuz e-mail adresinizi yazınız, şifre kısmınada uyelikte belirlemiş oldugunuz giriş şifresini yazdıktan sonra GiRiS YAP komutuna tıklayarak bakiye sorgulamanızı yapabilirsiniz...

HGS'ler Neden PTT'de paralı da bankalarda bedava ?

HGS'ler Neden PTT'de paralı da bankalarda bedava ?

HGS uygulaması için geri sayım sürüyor. PTT ve bankalardan temin edilen HGS için yoğun bir talep var.

PTT şubelerinde uzun kuyruklar oluştuğu haber veriliyor. 2 türlü HGS satışı yapılıyor. Biri pul şeklinde olan HGS ve değeri 5 lira. Biraz daha iyi olsun diyorsanz kart şeklindeki HGS'yi alabilirsiniz. Onun fiyatı da 15 lira.

BEDAVA HGS NASIL ALINIR ?

Bankalar ise mevduat ya da kredi kartı olan müşterilerine ücretsiz olarak HGS veriyor. Yığılma olmadığı için de bankalardan HGS temini daha kolay oluyor.

HGS'yi HESABINIZA BAĞLATIN

Bankalardan da HGS alınabilecek

Yapalın açıklamaya göre, Albaraka Türk Katılım Bankası, PTT ile imzaladığı protokolle, ücretli geçiş yapılan otoyol ve köprülerde kuyrukların önlenmesi, vatandaşların hizmeti en kısa sürede ve ucuz şekilde alabilmesinin sağlanması amacıyla PTT ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından kurulan HGS'de (Hızlı Geçiş Sistemi) kullanılacak ürünleri tüm şubelerinde satışa sunak.

HGS ürün satışlarının Albaraka Türk şubelerinden yapılması konusunda Albaraka Türk Katılım Bankası ve PTT arasında protokol imzalandı.

Hgs Kart /Etiketlerine Bakiye Yükleme

HGS Kart ve Etiketlerine Nasıl Bakiye Yüklenir ?

ilk başta yine etiketlere bakiye yükleme işlemleri PTT merkez, şubeleri ile otoyollar üzerindeki PTT iş yerlerinden ve PTTMatiklerinden yapılacak.
HGS kart ve etiketlerine para yükleme işlemleri tüm PTT noktalarından, PTT web sitesinden yapılabilecek.
HGS kart /etiketlerine bakiye yüklemek için TIKLAYINIZ

HGS etiketine para yükleme

HGS etiketine nasıl para yüklenir?

HGS'ye Etiketlere bakiye yükleme işlemleri de ilk başta yine PTT merkez, şubeleri ile otoyollar üzerindeki PTT iş yerlerinden ve PTTMatiklerinden yapılacak. Otoyollar üzerindeki 29 noktada PTT iş yeri kuruldu. HGS etiketleri yollar üzerindeki dinlenme tesisleri ve benzin istasyonlarından da temin edilebilecek.

Son yorumlar

İçeriği paylaş